Online Çizim

Noel mumlar boyama

Noel mumlar

Noel zamanı sezon Işık mumlar evleri ve kiliseleri için yaygın bir gelenektir. Noel mumlar silindirik olma eğilimindedir, ancak birçok farklı oranlarda ve renkler. Biz mum uzun ve kalın, kısa ve kalın, uzun ve ince, kısa kadar bulmak ve olanlar ince. Aynı kompozisyon içinde birkaç farklı mumlar ile birlikte genellikle çok dekoratif sonuçlar verir. Mumlar kez Noel süsleri, özellikle de bitki elemanları ile birlikte centerpieces ve diğer aksesuarlar kullanılır.
Mumlar parafin, balmumu veya bir fitil ile yağlı diğer malzemeler gibi katı bir yakıt çubuklarını tutuşturmak ve ışık vermek üzeresiniz. Bugün mumlar şu anda sonsuz sayıda formları ile üretilmektedir ama en sık silindirik vardır. Genellikle mumlar bu işlev ve, balmumu veya üzerinde mum yerleştirdiği yüzey boyama önlemek için erimiş parafin toplama için tasarlanmış özel bir kap konur.
Son zamanlarda çok sayıda ev ve diğer yerlerde çay mumlar popüler olmuştur. Alüminyum veya polikarbonat kendi kaplarda gel küçük dairesel bir santimetre yaklaşık bir yüksekliğini mumlarla vardır. Bu mumlar birçok renkleri var ve kokular ile bile olabilir. Yaygın kullanımları diğerleri olmakla birlikte, onlarla da yaratıcı süslemeleri Noel için yapılabilir. Örneğin, bu küçük mumlar ile çeşitli Noel simgeleri çizebilirsiniz.
Noel mumlar bizim çizimlerde mum Noel süslemeleri bir parçası olarak kullanmak için çeşitli fikirler bulabilirsiniz. Yanan bir mum ve sembolizm, tüm kültürlerin ve dinlerin neredeyse görünür. Bunların anlamları-ebilmek var olmak farklı. Mumlar ve meşaleler kullanılmış olan ve hala birçok ritüeller antik çağlardan beri kullanılmaktadır. Işık ve ateşin yanında insana ilişkin bir cazibe eski, evrensel ve Tarih boyunca saklanır.