Online Çizim

Noel Melekler boyama

Noel Melekler

Burada Noel süslemeleri için melekler geniş bir ürün yelpazesine bulabilirsiniz. Melekler melekler şarkı zil, arp, borazan veya bir keman gibi çeşitli müzik aletleri oynamaya. Kızaklar, melekler mumlarla ve diğer Noel süsleri melekler. En tipik küçük meleklere yıldızlı gökyüzü ve bulutlar üzerinde. Noel gelenekleri içinde görünen melek figürü kanatları olan bir çocuk olma eğilimindedir.
Melekler, bazı dinlere göre Tanrı'ya hizmet ve Allah'ın peygamberler ve Tanrı ve erkekler arasında aracı olarak hareket doğaüstü ya da ruhsal varlıklar vardır. Word melek Yunancadan türetilmiş Latince angelus gelir anlamı haberci angelos kelime. Mutlak saflık ölümsüz yaratıklardır. Melekler genellikle tüylü kanatları sırtlarında olmasına rağmen genç mükemmel insan yaratıklar bedensiz olarak temsil edilir. Bazen sadece bir halo veya bir ışık ışını onların temsilidir.
Hıristiyan geleneklerine göre angelic varlıkları yakınlık veya uzaklık İlahiyat birimine göre çeşitli kategorileri vardır. En popüler Kategoriler aşağıdaki gibidir. Melekler Tanrı'nın kategorisi en uzak ve en yakın erkekler için olurdu. Archangels Gizemler duyurmak için sorumludur. Lord throne izle melek çocuk. Tanrım, tahtı surround ve ilahi bilginin temsil Seraphim.
İnsan olan yakın meleklere arasında koruyucu melekler, her birey için sorumlu seçkin. Melek figürü çeşitli İncil geçişleri duyuru ve İsa'nın doğum gibi çocukluk, vaaz ve İsa'nın dirilişi görünür. İncil göre düşmüş melekler, şeytanlar, o kim cehennem cennetten gelen sınırdışı ve canlı vardır.
İslam geleneği, melekler ve şeytanlar varlığı da inanıyor. Aydınlık, iken kanatlı varlıklar peygamberler tarafından yalnızca görünür. Saniye, kötü ve zararlı varlıklar.