Online Çizim

Noel Baba boyama

Noel Baba

Santa Claus ya da Noel Baba onun köklerine Germen ve Anglo-Sakson ülkelerde geleneklerine sahip bir efsanevi figür karakteridir. Efsanenin kökeni Saint Nicholas Bari hayat tarafından kısmen ilham gibi görünüyor. 19. yüzyılda bugünkü Santa Claus için uzun beyaz sakallı yaşlı bir şişko adam şahsında ve Noel arifesinde çocuklara hediye dağıtan kırmızı giymiş beri.
Noel Baba, tüm yıl boyunca iyi davranmış dünyanın bütün çocukları ile adları uzun bir listesi vardır. Bu liste ve çocuklar kendilerini bir yılda, Noel Baba, yardımıyla, onun kızak, uçan reindeers ve Elfler tarafından gönderilen mektupları aşağıdaki benzersiz ve büyülü bir gece, gece 24-25 Aralık, Noel günü, Noel arifesi bilinen dünya çapında hediyeler dağıtır.
Noel Baba ile ilgili efsane evinin kalıcı kar ve buz Lapland veya Kuzey Kutbu gibi çok uzak bir bölgesinde yer alan. Orada o çok sessiz yılın geri kalanında eşi Bayan Noel ile birlikte yaşayabilirsiniz. Noel Baba en yaygın gösterimini oyuncak ve hediye büyük bir çanta ile birlikte eğilimindedir. Evlerde baca aracılığıyla girmek ve hediyeler Noel ağacının altında bırakarak Noel Baba kızağa ile daha fazla çizimleri de bulabilirsiniz. Başka bir klasik resim Santa Noel tatili yakında ne zaman dünyanın herhangi bir yerinde kucağına oturmak çocukların isteklerine dikkatlice dinliyor.
Noel Baba genellikle uygun bir isim çok dilde vardır., bazen bu süre içinde diğer hal onun çeviri veya orijinal adı uyarlaması yerel gelenek ve folklor, gelen adlarını vardır.