Online Çizim

Noel ağacı boyama

Noel ağacı

Noel sezonu dünya Noel ağaçları etrafında çok sayıda ev yakın olduğunda görünür. Çocuklar ve yetişkinler ile farklı ve çeşitli dekoratif öğeler ağacı süsleme tadını çıkarın. Köknar ve çam gibi iğne yapraklı grubundan normal ve geleneksel Noel ağaçları vardır.
Üzerinde Noel ağaçları kullanılan süslemeleri çok çeşitlidir. En klasik Noel topları, yıldız, kurdeleler, çelenk ve diğer küçük figürler vardır. Küçük yanıp sönen ışıklar tarafından yapılan elektrik çelenk da çok popülerdir. Bu ışıklar, dekorasyon olarak geleneksel olarak kullanılan mum etkileniyor. Genellikle ağacın tepesinde bir star Bethlehem yıldızı simgeleyen yerleştirilir.
Bahçe var evlerde yaşayan ailelerin bir köknar veya diğer ağaç bahçe süslemeleri. Dairelerde yaşayanlar bir tencereye ekili küçük doğal çam süslemeleri eğilimindedir. Son yıllarda plastik yapay Noel ağaçları popüler hale gelmiştir. Bu ağaçlar yılbaşı için toplandı ve tatil bitmiş ve yılın geri kalanında bir kutuda saklanan farklı parçaları oluşur.
Ayrıca, Noel ağaçları birçok kasaba ve şehirlerin ana kareler vardır. Renkli ışıklarla süslenmiş kocaman çam ağaçları, renk ve Noel atmosferi kamusal alanda vermek.
Noel ağaçları geleneği, Kuzey Avrupa ülkelerinde için onun antecedents vardır. Çeşitli ülkelerde bir yaprak dökmeyen ağaç kış varış kutlamak için dekore edilmiş antik pagan gelenekleri bilinir.
Görünüşe göre Almanya'da oldu nerede ilk ağaçlar yılbaşı için dekore edilmiştir ve oradan bu geleneği ile Europe ve daha sonra dünya büyük bir kısmı yayıldı. Şu anda, ağaç Noel tatil sezonu Noel dünyaca en ünlü simgelerinden birini var.
Burada çocuklar birçok boyama sayfaları farklı stilleri Noel ağaçları ve çeşitli süslemeler ile bulacaksınız.