Online Çizim

Noel çorap ve çizmeler boyama

Noel çorap ve çizmeler

Noel çorap ve Noel bot geleneği değil açıkça tanınmış menşe var ancak birçok efsane ve folktales Noel orta ve Kuzey Avrupa görünüyor. Öyle görünüyor ki bir İskandinav geleneği Tanrı Odin ile ilgili gelir ve diğerleri gibi Hıristiyanlığa adapte oldu.
Bu çizimleri Noel Temalar ile yün örme ve şeritler, yay ve jingle bells gibi bazı aksesuarlar ile süslenmiş dekoratif çorap var. Noel hediyesi bu amaçla ve evlerde şömine duvara asılı çorap içinde kalan büyük çizme içine yerleştirilir. Bazı aileler mükemmel gizli hediyeler Noel Baba bırakabilirsiniz çorap üyelerinin her biri için asılı geleneği var.
Hediyeleri Noel çorap içinde görünür, tatlılar, sikke, küçük oyuncaklar ve diğer küçük hediyeler olma eğilimindedirler. Bazı yerlerde yıl boyunca çok kötü davranış olan çocuklar sadece bir kömür parçası onun çorap alırsınız. Sadece çocuk aksaklığı en ciddi durumlarda uygulanan bir önemli ve zor bir ceza değil.
Çorap ayak ve bacak diz altında bir parçası kapsayan bir giysi olduğunu. Çorap, Ayakkabı'nın korumaktır. Çizme ayakkabı deri veya ayak ve bacak parçası kapsayan başka bir malzeme olduğunu. Not Noel çorap ve çizmeleri gerekir çok büyük, çok daha büyük kullanmak alışkın çok önemlidir. Bu botlar ve kasıtlı olarak bu şekilde tüm hediyeler içinde uygun garantisini devleri için uygun boyutları ile yapılan çorap.