Online Çizim

Noel Çanlar boyama

Noel Çanlar

Noel Çanlar klasik dekoratif unsurları vardır. Bu Noel müzikalite gösterimini tatil sezonu nesneleridir. Müzik gelenek Noel ile ilgili dünya çapında çok sayıda bulunmaktadır.
Çan içbükey bir iç yuvarlak bir kapsayıcı oluşan perküsyon aletidir. Onlar içinde bir tokmağı ile vurmak veya çekiçle vurmak zil sesi üretir. Çanlar, belirli ses veya müzik notu elde etmek için yapılır. Çan normalde kalıpları ve bronz döküm yapılır. Esasen dekoratif çan diğerleri de üretilebilir ve pirinç, seramik veya cam gibi farklı malzemeler.
Orada birçok şekil ve çeşitli boyutlar çanlar. Orada önlemler endişelendiren küçük çan kadar çeşitli kiliselerin çan kuleleri ve farklı dinlere mensup diğer tapınaklar büyük çan çan vardır. Şekilleri ile ilgili olarak gelen tipik çan şeklinde tamamen silindirik çan armut, hatırlatan bulunur.
Jingle bells çan çok özel bir türü olarak sayılır. Bu küçük ve genellikle küresel metal konteyner içinde aynı malzeme küçük bir top var. Belirsiz bir ses, ses, kendi titreşim tarafından üretilen ve hangi ritimler sadece oynamak için hizmet ile ezici bir alettir.
Carillon, en az yirmi üç çan, her biri bir nota ilişkin oluşan bir müzik aleti değil. Bu enstrüman, çan dizeleri ile bağlı bir klavye üzerinden oynanır. Ayrıca her zaman belirli bir kompozisyon oynamak otomatik carillons vardır. Bu durumda metal silindir ile çalışır. Carillon mevcut ve var olduklarını Tarih boyunca bütün araçlarının en ağır müzik aleti değil. Birçok ilde, Noel tatil sezonu sırasında ve yıl boyunca diğer zamanlarda carillon konserleri düzenlenmektedir. Özellikle ile tonlarda ses veren çanlar çalınacak oluşturulan müzik besteleri vardır.
Dekoratif Noel çanları kez şeritler, holly dal ve diğer tipik bitkiler Noel süslemeleri ile dekore edilmiştir. Noel çanları çizimlerle çok dekoratif ve bu kutlamalar temsilcisi. Burada çok sayıda ve farklı boyama çanları ile Noel için bulabilirsiniz.