Online Çizim

Müneccimler boyama

Müneccimler

Doğu Magi Bethlehem, Bebek İsa yıldız tarafından yönlendirilen gelen İncil ' in Yeni Ahit'te görünür üç karakterlerdir. Geleneklere göre bu üç bilge adam Tanrı'nın tarihi hediyeler sunulan altın, buhur ve mür severim. Üç Kral Melchior, beyaz Kral ve büyük. Caspar, sarışın orta yaşlı kral ve Baltazar, kara Kral ve üç genç biri. Bu üç İncille karakter tüm insanlığı simgeler.
Doğu'dan üç Kral develerini ile çölde, sihirli bir star bebek İsa nerede bulacaklarını yere gökyüzünde aşağıdaki uzun bir süre için seyahat ettim. Krallar ve güzel giysiler ve burunları ile başlarını Türban veya kron ile kaplı giymişlerdi. Develerini de güzel koşum takımı ve battaniye vardı.
Sahnenin of Magi hayranlığı da Epifani ve genellikle Hıristiyan sanat, Tarih boyunca tasvir. Katolik din Epifani Bayramı 6 Ocak, gün, Üç Akil Adam kutlanmaktadır.
Bazı ülkelerde, işte çocuk kings geceleyin, Epiphany arifesinde hediye almak bir gelenek olarak sadece İsa'nın Doğu'dan gelen Magi ve hediyeler aldı. Üç Kral bu büyülü gece boyunca tüm hediyeler dağıtmak edebilmek için onun çok sayıda sayfa yardım alırsınız.
Burada çocuklar güzel ve çeşitli boyama sayfaları Magi bulacaksınız. Yürüyerek ya da deve kadar zaman hayranlığı ve bebek İsa için hediyeler teslim yıldızı takip çöl yoluyla seyahat beri.