Online Çizim

Kardan adamlar boyama

Kardan adamlar

Kardan adam eğlenceli vardır kar ile yapılan heykeller yerde birikmiş. Bu karakterler çok sınırlı bir ömrü var, çünkü kar nedeniyle yükselen sıcaklıklar erir zaman yok olurlar. Kardan adam yapımı sırasında belgili tanımlık kış yetişkinler ve çocuklar için büyük eğlence olan bir kar yağışı olduğunda. Birikmiş kar miktarı az bizim kardan adam olacak bir boyut belirtir.
Bir kardan adam yerde bacaklarını kar büyük bir top şekillendirme başladı. Üstünde tepe-in bu ilk topu diğer daha küçük vücut simüle yerleştirilir. Nihayet üçüncü ile daha küçük topu sadece kardan adam başı temel yapısını tamamlamak üzere. Büyük bir kardan adam yapmak için tahta bir sopa istikrarı sağlamak için kar çekiç öneririz.
Kar topları ile toplu işlemi bittiğinde, kardan adam diğer elemanları ile tamamlama çalışması başlar. Bu son aşamada olasılıkları daha fazladır ve bu nerede hayal gücünüzü benzersiz bir kardan adam oluşturmanıza yardımcı olacak olmasıdır. Sıcaklıklar yukarı çıkıp muhtemelen asla aynı başka bir kardan adam yapmak için gidiyoruz ne zaman kaybolur, çünkü bir fotoğraf ile senin kardan adam yapmak unutmak asla öneririz.
Kardan adam yapımı son aşaması olarak her şey elinizin gerekeni kullanabilirsiniz ve ailen için kardan adam kullanmanıza izin verir. Örneğin, bazı dalları kolları ve patates veya bir carrot burun için. Bir kravat, eldiven ve eski bir şapka gibi kullanılmış giysileri ile bu elbise olabilir. Bir kaç yassı taş düğmeler olarak hizmet verebilir. Özelleştirme, kardan adam, hayal gücünüzü uçmak için pek çok olanak vardır. Bizim çizimler arasında fantezi dünyasından bazı hayatta kardan adamlar bulabilirsiniz.
Kar kardan adam yapımı için temel ve önemli bir malzemedir. Kar buz kristalleri düşük sıcaklıklar ortaya çıkan katı yağış var. Hava şartlarına göre buz kristalleri, kar taneleri şekillendirme gruplandırılır. Kar ve koşullara göre yatırılır birikmiş ve kendi ağırlığı altında sıkıştırılmış. Birikmiş kar kalınlığı çok büyük hale gelebilir.