Online Çizim

Bacaları ve şömineler Noel boyama

Bacaları ve şömineler Noel

Şömine bir evin içinde odun ile ateş yakmak için özel olarak hazırlanan bir yerdir. Eskiden hemen hemen tüm evlerin oturma odasında ya da mutfakta bir ateş yakmak için bir yer vardı. Çılgınca yanan ateşin önünde toplanan ailelerin görüntüler tarih boyunca gördüğünüz gibi nereye ateş yaktı yer Merkezi Başkanı, kabul edildi. O günlerde yangın Oda ısıtmak için kullanılan ve yemek pişirmek için de kullanılmıştır.
Şu anda şömineler varlığını daha soğuk bölgelerde evlerde dışında daha az yaygın hale geliyor. Şömineler genellikle evlerde, uzun yıllar var farklı ve daha verimli ısıtma sistemleri nedeniyle sadece dekoratif bir unsur olarak kabul edilir. Evin stiline göre çok çeşitli tasarımlar ile şömine bulunmaktadır. En geleneksel ve rustik şömineler, hangi aracılığıyla pervaz ve diğer süs eşyaları daha modern çizgisine süslenmiştir. Diğer Odalar Isıtma ısı sağlayan bir kanal sistemi ile tüm ev için bir kaynak olarak hazırlanan şömineler bulmak mümkündür. Birçok evlerde şömine ile bu gibi kullanılan hiç ulaşmadı. Başlıca nedenleri, yangın ve yakacak odun, çevreye, bir olay veya yangın bir kaza provoke olasılığı korkusu boyunca nüfuz duman kokusu tarafından oluşturulan kir saklamak için uygun yanıcı ve uygun yer olmaması olabilir.
Bir şömine bir duman çıkışı, yani izin duman ve gazlar yanma konut dışına tahliye kanalı bir ihtiyacı var. Bu duman kanalı evin çatısında görünür. Kanalı dış görünüm-ebilmek var olmak bağlı inşaat tarzı çok farklı. Bir tüp başka bir bitiş görüntülendiği taş veya tuğla ve diğer daha basit yüzeyler ile büyük olanları vardır.
Noel ile şömine arasındaki ilişki belli ki nerede Noel tatili denk ülkede kuzey yarımkürede kış varış ile Aslına var. Bu yerlerde de geleneği başladı şömineler süslemeleri için. Çünkü geleneklere göre evler için tercih edilen erişim Santa şömineler ve bacalar da yakından ilgilidir. Noel Baba Noel arifesi farklı durumlarda sırasında birçok resim olduğunu dünya çapında evlerden girmek için burada bulabilirsiniz.