Online Çizim

İsa'nın doğumunu boyama

İsa'nın doğumunu

İsa'nın doğumunu, Noel tatil sezonu tarafından yapılan İsa'nın doğumu temsilidir. Bu geleneği birçok ülkede yaygın ve her alan kendi özellikleri ve stilleri vardır. İsa'nın doğum sahnesi da sayısız Sanat Tarih boyunca birçok ünlü sanatçı tarafından temsil edilmiştir.
Doğuş sahneleri figürinler farklı boyut ve malzeme ile bulunabilir. Küçük figürler ahşap alçı, kil ve seramik hayat heykel kadar bunlar veya diğer malzemeler ile yapılmış. Temel ve vazgeçilmez bir doğum derme çatma beşik yemlik içinde Mesih çocuk karakterdir nerede hayvanlar yer. Meryem ve Yusuf, melekler, öküz ve katır, star, Üç Akil Adam ve Develer gibi karakterler, çobanlar ve onların koyun nadiren eksik ve diğerleri doğum sahnesi tamamlayabilir.
Bu Noel temsilcilikleri, evler, kiliseler ve diğer kamusal gerçekleştirmek için alışıktır. Yemlik sahne ve figurines boyutları kullanılabilir alan için uygun olur. Bazı doğuş sahneler çok büyük ve onlar yeniden kasaba, dağlar, nehirler ve çöl de dahil olmak üzere geniş bir bölge oluşturur. Gelişmeler takvimi şenlikleri yaklaşıyor gibi portal doğru bazı karakterler taşınır nerede Noel arifesinde İsa doğdu. Bilge adamlar çöl yoluyla bebek İsa'ya götüren Bethlehem yıldızı izle.
Kamusal alanlarda, onlar İsa'nın doğumundan çok renkli ve muhteşem temsilleri olma eğilimindedirler. Rakamlar ve bazen yenilikçi montaj tarzı onları çok izleyiciler için çekici hale. Contemplate geleneği ve genel manger sahne hayran bazı ülkelerde derin köklü. Ayrıca geleneği olan doğuş sahneleri, nereye her karakter ve hayvanları temsil insanlar ve hayvanlar tarafından canlı olarak bilinen doğuş sahneleri. Bazı kasabalarda bunlar Noel cribs kendi evleri, sokakları ve portallar farklı sahneleri yeniden oluşturur nüfusun büyük bir bölümü işbirliği ile temsil edilir.